HP Renewed Grade B | EliteBook 855 G8 | 15.6 " | 5400U | 16 GB | SSD | 256 GB | AMD Radeon Vega 6 | Windows 11 Pro | Keyboard la
- TootjadHP Renewed
- Mudel: RHPe855g861E4CD3MSA
- Saadavus: 1
-
395€
HP Renewed Grade B | EliteBook 855 G8 | 15.6 " | 5400U | 16 GB | SSD | 256 GB | AMD Radeon Vega 6 | Windows 11 Pro | Keyboard language Nordic
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Condition | RENEW |
| Diagonaal | 15.6 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | AMD Radeon Vega 6 |
| Grade | Grade B |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | Nordic |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Net weight | 0.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 5000 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | HP Renewed |
| Producer product family | EliteBook 855 G8 |
| Protsessori mudel | 5400U |
| Protsessori perekond | AMD Ryzen 3 |
| Puutetundlik ekraan | No |
| Salvestusmaht kokku | 256 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 16 GB |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.065 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | Yes |


